İade ve Değişim Politikası

1-Tüm ürünleri orijinal ambalajına koyun. Set olarak alınan ürünler set halinde iade edilmelidir.
2- Siparişin ekinde bulunan iade talep formunu doldurun.
3- Satış kontrolünün bir kopyasını ekleyin, geri ödeme yöntemini belirtin (Kredi Kartı iadeleri veya banka hesabına havale).
4- Kargoyu şu adrese gönderin:
Dizdariye Mah. Belediye Cad. No:18/2 Buyukcekmece, ISTANBUL / TURKEY 34500
5- Koliyi gönderdikten sonra, lütfen adresine bir e-posta göndererek bize bildirin. admin@vikinq.com
 

Ürünlerin İade veya Değişim için Uygunluğu

 
Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. (Abiyelerde bu süre 24 saattir)

İade edeceğiniz ürünün kutusu, ambalajı ve varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır ve ürün tekrar satılabilirlik halini korumalıdır (tadilat görmemiş, kirlenmemiş, vs.)

Sitemize (vikinq.com) üyeliğiniz ile giriş yapıp sipariş takip butonundan siparişimi incelemek istiyorum seçeneğine tıklayarak iade etmek istediğiniz siparişinizin SİPARİŞ DURUMU bölümünde bulunan İADE TALEBİ seçeneğine tıklayarak iade talep formunu oluşturmanız gerekmektedir.

İsim, soyisim, sipariş numaranız, ürün iade nedeniniz, adres ve imzanızı belirten bir dilekçe yazıp, paketinizin içerisine ekleyip Vikinq.com adresimize kargo ücreti size ait olacak şekilde gönderebilirsiniz.
Paketinizin üzerine mutlaka iade ürün (Return Product) yazmanız gerekiyor aynı zamanda gönderdiğiniz kargo şirketine de bunu belirtmeniz gerekiyor. Aksi durumda paketinizden doğacak herhangi bir vergi ya da ek ücretten sorumlu olamıyoruz.

İadenizi gönderdikten sonra, kargo firmasından alacağınız gönderi kodunuzu saklayınız. Gerekli olması halinde sizden talep edilebilir.

Ürün elimize ulaşmadan herhangi bir işlem gerçekleştirilememektedir. Ürün elimize ulaştıktan sonra iade işleminiz başlatılır ve ücret iadeniz 5 ile 7 iş günü içerisinde yapılır. Yurtdışı siparişlerinde değişim işlemi yapılamamaktadır.
 
Müşteriler, satın aldıkları ürünleri Satıcı veya Satıcı temsilcilerinden teslim aldıkları andan itibaren 14 (ondört) takvim günü içerisinde sebep belirtmeksizin iade etme hakkına sahiptir. Ürünler, tüketici özellikleri, fabrika etiketleri ve satışa hazır durumu korunduğu takdirde iade edilebilir.

Ürünleri iade etmek için Müşteriler, satın alma belgesinin kopyasını göndermeli ve iade talep formunu doldurmalıdır.Keşfedilen kusurlu Öğelerin iadesi ve değiştirilmesi ile ilgili kurallar:

Müşteriler, tespit ettikleri kusurları Satıcıya bildirme ve Ürünlerin Satıcıdan veya Satıcı temsilcilerinden teslim alınmasından itibaren 30 (otuz) takvim günü içinde düzeltilmesini talep etme hakkına sahiptir. Tek istisna, Öğelerin Müşteri tarafından uygun olmayan şekilde kullanılmasından kaynaklanan kusurlardır.

Müşteriler, Öğeleri almayı reddetme ve para iadesi talep etme hakkına sahiptir. Bu durumda, Ürünler Satıcıya iade edilmelidir ve tüketici özellikleri, fabrika etiketleri ve satışa hazır durumu korunmalıdır. Hijyen kurallarına uyulmayan (ter, parfüm, Kozmetik bulgular) ve ürünün Kullanıldığına dair bulgular olması halinde iade kabul edilmeyecektir!

Öğeleri iade etmek için satın alma belgesinin kopyasını göndermeli ve iade talep formunu doldurmalısınız.İade ve iade politikamız yukarıda açıklanmıştır. NYS yasasına göre, mağazaların yasal olarak geri ödeme politikalarını yayınlamaları gerekmektedir. Bir mağaza herhangi bir iade politikası yayınlamazsa, yasa mağazanın satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde iadeleri kabul etmesini gerektirir.